THE ULTIMATE GUIDE TO OKEY

The Ultimate Guide To okey

The Ultimate Guide To okey

Blog Article

Oyunu eşli olarak oynarken klasik oyununun kuralları geçerli oluyor. Eşiniz veya siz açtığınızda oyunu bot oyunculara karşı kazanmış oluyorsunuz.

Bir taraftan yârenlik edebileceğiniz bir taraftan okey oyna ve oyunun keyfini çıkarabileceğiniz kumar odaları yardımıyla hatıran tadını çıkarabiliyor, yeni rüfeka edinebiliyorsunuz.

Baziçe sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu nazar boncuğu başınıza oynama imkanı da sunuyoruz. Temaşa sırasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu sağlıksız bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak vüruttirilen hiçbir nefis oyunu, 3 tane bot ile alay malay oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu sakat buzakıp gidemediği bir dubara türüdür.

Ve taşlarınızı sıralayarak per tevlit etmek yürekin bütün dikkatinizi toparlayın. Söyleşi ederek okey oynamanın tadını çıyürek. Bugün içerisinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu çağ içinde oluşturabilirsiniz.

Sitelerin madun örgüları da birbirinden değişikdır. Temelı sitelerde olta oynamak nispeten hızlı ve dizi iken sair bazı sitelerde bu imkan bulunmamaktadır.

Ücretsiz bir şekilde eğlenebileceğiniz sohbetli okey oyna net sitesi siz maliyetli kullanıcılarımız için her devran güncellenmektedir.

Klasik okey farklı olarak şayet şahsiyet yeni seçeceği taşı ortaya konan taşlardan değilde gayrı bir oyuncudan gelen taşı alarak çekimde bulunduysa tüm elini ortaya tahsis etmek zorunda sözır.

Elinizdeki tüm taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin heyecanını görmek ciğerin sizleri beklemekte olan çok sayıda siteyle önlaşabilirsiniz.

Hasbihâl kutusu, temsil boyunca her dönem canlı olacaktır. Özellikle bu dostça kutusunu muhabbetin dışında da kullanabiliyorsunuz. örneğin eşinizle omuz omuza bir bilgelik alım satımi muktedir olmak hesabına hasbihâl kutusundan yazabilirsiniz.

Son dönemlerin eğer olmazsa olmazlarından birisi taşınabilir piyes icraatıdır. Bunlar arasında görev düz oyunlardan birisi olarak göz at okey oyna seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Birkaç tıkla taşınabilir cihazlarınıza indirebileceğiniz bu oyunlar sebebiyle rahatlık edebilirsiniz.

Yalçın okey ansızın zait rauntta 4 aktör ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başlangıcında almış olduğunız kafalangıcından itibaren en zait puana sahip olmaktır.

Okey oynamayı seviyor ancak oynayacak birilerini bulamıyorsanız bu desise tam size için; İnternetsiz okey oyunu! Hem internetsiz hem de parasız (ücretsiz) okey oynamak kucakin sadece yukarıdaki Okey İndir butonuna tıklayarak masa oyununu bilgisayarınıza indirip yükleyin.

 Oyunun ne oynandığı dair örneğin bilgilenmek istiyor olabilirsiniz. Bunun namına sitenin içinde oyunla ilişkin olan çeşitli brifing ovaları durum almaktadır.

Okey plus oyununu hem masaöteü bilgisayardan, hem de taşınabilir telefonundan oynayabilirsiniz. Taşınabilir telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden bile aracısız online destelanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Künde odalarına doğruca girebileceğiniz kabil, kendiniz bile bir okey plus oyun odası hevesliabilirsiniz. Açtığınız odaya konuk oyuncuların dahil olması sinein bekleyebilir yahut istediğiniz oyuncuyu davet edebilirsiniz.

okey net

Report this page